KARTA PODARUNKOWA

KARTA PODARUNKOWA

 
kartapOferujemy Państwu karty podarunkowe ELEKTROPARK do wykorzystania w naszej firmie.
Oszczędzisz czas i zawsze trafisz w gust obdarowanej osoby. 
Wyróżnisz się nowoczesną formą i eleganckim wyglądem prezentu. 
Dasz obdarowanej osobie możliwość samodzielnego wyboru. 
Wybierz tylko kwotę jaką zasilona zostanie karta i prezent gotowy!REGULAMIN:

1. Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki użytkowania Karty Podarunkowej ELEKTROPARK.

2. Wydawca, w zamian za otrzymane od Nabywcy środki pieniężne w kwocie równej początkowej wartości nominalnej Karty Podarunkowej ELEKTROPARK, zobowiązuje się do przekazania Nabywcy Karty Podarunkowej ELEKTROPARK i do przyjmowania jej do realizacji w Sklepie, Serwisie oraz Wypożyczalni.

3. Karta Podarunkowa Elektropark nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, jak również nie jest elektroniczną kartą płatniczą w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Karta Podarunkowa ELEKTROPARK jest elektroniczna formą bonu towarowego.

4. Po realizacji Karty Podarunkowej ELEKTROPARK przez nabywcę zostanie wystawiony dokument zakupu na towar lub usługę wybrana przez Nabywcę.

5. Otrzymanie Kart Podarunkowych ELEKTROPARK nie może nastąpić w zamian za środki pieniężne w kwocie niższej niż wartość nominalna Karty, co w szczególności oznacza, iż żadne promocje, rabaty, wyprzedaże ani innego rodzaju obniżki cen nie znajdują zastosowania do Kart Podarunkowych ELEKTROPARK.

6. Towar nabyty poprzez kartę podarunkową ELEKTROPARK nie podlega zwrotowi.

7. Początkowa wartość nominalna Karty Podarunkowej ELEKTROPARK otrzymywanej w zamian za środki pieniężne może wynosić, według wyboru Nabywcy, nie mniej niż 20 zł. Wartość nominalna Karty otrzymywanej lub doładowywanej w wyniku realizacji uprawnienia do zwrotu pełnowartościowego produktu zakupionego w Sklepie lub usługi w Serwisie uzależniona będzie od ceny po jakiej produkt ten został zakupiony, jednakże w żadnym wypadku nie może być ona niższa od 20 zł.

8. W wypadku gdy cena Towarów nabywanych przez Użytkownika z wykorzystaniem Karty Podarunkowej ELEKTROPARK będzie wyższa niż wartość nominalna Karty Podarunkowej ELEKTROPARK, Użytkownik zobowiązany będzie różnicę dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.

9. Karta Podarunkowa ELEKTROPARK nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości lub w części oraz nie podlega zwrotowi na rzecz Wydawcy. Powyższe dotyczy także sytuacji, gdy Karta nie zostanie zrealizowana w okresie ważności.

10. Karta Podarunkowa ELEKTROPARK nie podlega zastrzeżeniu ani zablokowaniu.

11. Ponieważ Karty Podarunkowe ELEKTROPARK są kartami na okaziciela realizacja Karty Podarunkowej ELEKTROPARK będzie stanowiła ważną transakcję również w przypadku, gdy Użytkownik wejdzie w posiadanie Karty Podarunkowej ELEKTROPARK w sposób nieuprawniony.

12. Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenie lub zniszczenie Karty Podarunkowej ELEKTROPARK po jej przekazaniu Nabywcy.

13. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie przepisy prawa dotyczące bonów towarowych.

14.Wydanie Karty Podarunkowej ELEKTROPARK Użytkownikowi nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług w rozumieniu odpowiednich przepisów podatkowych. Użytkownik, na żądanie zgłoszone Wydawcy najpóźniej w momencie wydawania Karty Podarunkowej ELEKTROPARK, ma prawo, na dowód dokonania wpłaty Wydawcy środków pieniężnych, otrzymać od Wydawcy jedynie pisemne pokwitowanie lub w terminie 14 dni notę nie stanowiącą paragonu fiskalnego ani faktury Vat.

15. Treść niniejszego Regulaminu przekazywana jest Nabywcy wraz z Kartą Podarunkową ELEKTROPARK, a ponadto jest udostępniona na stronie internetowej pod adresem www.elektropark.pl oraz w Firmie Wydawcy.
F.H.U. "Elektropark"
KARPICKO, UL. BRACI PEUGEOT 1
Godziny otwarcia:
pon.-pt: 7.00-17.00
sob.: 7.00-14.00

Sprzedaż telefon: 68-347-21-41

Serwis/wypożyczalnia
telefon: 662-657-997
telefon: 692-198-867
 liczba odwiedzin: 1777293      online: 1